Poduszka na stole – dodatki meblowe

Zaskakujące połączenia i niebanalne aranżacje tylko na moim blogu.

Fotel do gabinetu – klasyczny czy nowoczesny?

Osoby, które stoją przed dylematem zakupu fotela do gabinetu, zastanawiają się na jaki model warto postawić. Czy lepiej wybrać klasykę – prosty, skórzany model z regulacją czy też pójść w nowoczesny design i wybrać fotel do gabinetu o niestandardowej bryle z oryginalnymi dodatkami i w niecodziennym kolorze? Jakie fotele znajdziemy w magazynach wnętrzarskich i co proponują designerzy? 

 

  1. Zawsze modna klasyka

Klasyczny fotel do gabinetu to świetna propozycja dla tych, którzy w takim stylu mają zaaranżowane całe pomieszczenie. Do mocnych, dębowych mebli, dużego biurka i klasycznych dekoracji tylko i wyłącznie będzie pasował skórzany czarny lub brązowy model o prostym kształcie. Osoby będące notariuszami, lekarzami – najczęściej właśnie na takie rozwiązanie się decydują. 

  1. Designerski wygląd

Ci, co posiadają „luźniejsze” zawody i mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w swoich gabinetach – wybiorą raczej modne, designerskie i nowoczesne rozwiązania. Dla nich bowiem producenci stworzyli fotele w różnorodnych kształtach w kolorze bieli, fioletu, czerwieni czy morskim. W nich także można zaobserwować więcej designerskich ozdób takich jak choćby ćwieki, cekiny czy srebrne kołatki. Takie modele cenią sobie projektanci wnętrz oraz osoby, które mają gabinety we własnych domach.

Categories: Meble w każdym stylu