Poduszka na stole – dodatki meblowe

Zaskakujące połączenia i niebanalne aranżacje tylko na moim blogu.

Zwykły biurowy fotel? To już nie te czasy…

Człowiek współczesny ma wiele pragnień. Chciałby na przykład dużo pracować w pozycji siedzącej, ale przy tym nie odczuwać żadnych dolegliwości. Czy to w ogóle możliwe?

 

Następca fotela obrotowego

 

Zwykłe ergonomiczne fotele biurowe to już przeszłość. Dziś na topie jest krzesło zdrowotne do komputera, które ma szereg zalet, dzięki którym człowiek spędzający wiele godzin w pozycji siedzącej, nie narzeka już na bóle pleców. Takie krzesło bez problemu nadaje się do siedzenia na nim przez całe osiem godzin. Oczywiście tak czy inaczej, przerwy każdemu się należą. Krzesło ma pozytywne oddziaływanie na wiele partii ciała, między innymi na kręgosłup szyjny oraz na biodra.

Dla lepszego zdrowia i samopoczucia

 

Mięśnie pleców i brzucha stają się wzmocnione, a nosi są lepiej ukrwione. To zupełnie inna jakość siedzenia i inna jakość pracy niż na zwykłym krześle. Wydajność człowieka spada, jeśli ten musi cały czas myśleć o tym, jak bardzo jest mu niewygodnie. Nowoczesne funkcjonalne krzesło zdrowotne do komputera sprawia, że człowiek nie skupia się na bólu, ponieważ nie odczuwa bólu, ale może w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach, co wprost przekłada się na satysfakcję z pracy i lepsze zdrowie.

Categories: Meble w każdym stylu